O blogu słów kilka

Blog Życie ze smakiem to blog lifestylowy poruszający bardzo szeroką tematykę zdrowego i aktywnego stylu życia wzbogaconą nutą wspaniałych podróży – tych małych i tych dużych. Opiera się on na trzech głównych kategoriach:.
  1. Lifestyle: znajdziecie tutaj informacje o tym jak można uzdrowić swój talerz, co robić jesienią by nam się nie nudziło, jak pielęgnować włosy zimą, jak cieszyć się z tego co mamy czy ile kalorii można spalić podczas godzinnego treningu tabaty. Nie jestem specjalistą w sprawach żywienia jednak wszelkie informacje podaje na podstawie informacji od specjalistów czy książek z danej dziedziny.
  2. Kuchnia: jest to tak naprawdę podstawa tego bloga. Kategoria ta zawiera pomysły na zdrowe, szybkie i przede wszystkim smaczne propozycje na śniadania, obiady, kolacje czy przekąski. Zdrowe jedzenie nie musi być nudne i nie dobre. Wystarczy trochę poeksperymentować.
  3. Podróże: kochacie Polskę i jej wspaniałe krajobrazy, a może wolicie wyjechać za granicę. W tej kategorii poczytacie przede wszystkim o tym  gdzie jechać na weekend żeby się zrelaksować, co zwiedzić będąc w okolicach Gór Stołowych, co warto zobaczyć na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej oraz jakie są największe atrakcje Czeskiej czy Saksońskiej Szwajcarii.

Zainteresowany? Zapraszam do lektury i pozostawiania komentarzy. Będę wdzięczna za każdy pozostawiony po sobie ślad – zarówno ten pozytywny jak i negatywny.

Jeśli masz jakiekolwiek pytanie lub pomysł o czym mogę napisać zapraszam do kontaktu pod adresem mailowym  zyciezesmakiem@interia.pl

Miesięcznie blog odwiedza około 2 500 – 3000 osób. Wszelkie dokładniejsze statystyki udostępniam na życzenie.