Przegląd miesiąca

Grudzień co to był za miesiąc. Gdybym miała opisać go za pomocą jednego słowa to powiedziałabym ŚWIĘTA! Ale po kolei. Miesiąc rozpoczął się od przygotowywania ozdób świątecznych – część z nich została u nas w domu, a część stała się prezentem dla naszych najbliższych. Pierwszy raz wykonywałam ozdoby samodzielnie ale mogę powiedzieć,  ze jestem z nich na prawdę zadowolona!

Wszędobylskie przypominajki o Świętach w postaci ozdób czy jarmarków sprawiają w tym okresie super wrażenie. Przez pewien moment pojawiła się nawet zima!

Dalej było tylko ciekawiej.Kupowanie prezentów, pakowanie i spotkanie z naszą przyjaciółką Olą. Tym razem na tapetę poszła Herbaciarnia Marzenie w Sosnowcu. Czy było warto? Zdecydowanie! Zwłaszcza dla napicia się kwitnącej herbaty 🙂

Ostatni tydzień przed Świętami Bożego Narodzenia przyniósł nam dwa wydarzenia kulturalne. Pierwszym z nich był Koncert Kolęd i Pastorałek Chóru „Zorza”, w którym występuje moja babcia.

Drugim wydarzeniem był wernisaż wystawy malarstwa Ewy Hoppe – Nowickiej, która jest ciocią Piotrka. Wernisaż odbył się w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie. Wspaniałe wydarzenie, piękne obrazy oraz kolaże a przy tym mile spędzony czas.

Źródło zdjęć z wernisażu: Strefa Foto NCK Adam Gryczyński

Na tym niestety kończą się nasze wszelkie zdjęcia. Święta spędziliśmy wyjazdowo od jednych rodziców do drugich, Sylwestra u mojej kuzynki Pauliny i jej męża w Gliwicach wraz z naszymi kochanymi łobuzami. I tak na prawdę przez to zabiegani zupełnie zapomnieliśmy o jakimkolwiek zdjęciu ze Świąt. Pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło, mam nadzieję że ostatni. A teraz nie pozostaje mi powiedzieć jak: Wszystkiego dobrego w Nowym 2019 roku!

Written by

1 comment / Add your comment below

  1. W trakcie poszukiwania w sieci pożądanych informacji trafiłam na ten artykuł. Byłem bardzo szczęśliwy że wyszukałem to miejsce w sieci. Wielu osobom wydaje się, że posiadają odpowiednią wiedzę na ten temat, ale niestety tak nie jest. Stąd też moje ogromne zaskoczenie. Chcę dać lajka za twoją pracę . Po prostu super. Ja koniecznie będę rekomendował to miejsce i regularnie wpadał zeby zobaczyć nowe posty

Dodaj komentarz