Przegląd miesiąca

Październik minął jak z bicza strzelił, mamy listopad a to znaczy, że do końca roku pozostały już tylko dwa miesiące. Ale to zleciało! Wracając do tematu czyli przeglądu ubiegłego miesiąca czyli Października. Ojj co to był za wspaniały miesiąc. Praktycznie cały pierwszy tydzień spędziliśmy pod pięknymi palmami na Dominikanie odpoczywając, zwiedzając, popijając drinki i smażąc się na karaibskich plażach. Wpis o całych naszych tegorocznych wakacjach jest już prawie gotowy, więc na  pewno na dniach pojawi się na blogu.

Ledwo co wróciliśmy z wakacji a już powoli zbliżał się bardzo ważny dla mnie dzień a mianowicie 8 urodziny mojej chrześnicy Amelki. Tym razem postanowiłam zafundować małej odrobinę zabawy w postaci wyjścia do Parku Trampolin. I gdybym miała być szczera nie wiem kto miał z tego większą frajdę – Amelka i jej siostra Pola czy my dorośli.

s

Kolejny weekend przyniósł nam następną bardzo ważną uroczystość jaką był jubileuszowy koncert z okazji 15 lecia istnienia chóru Zorza, w którym śpiewa moja babcia. Z racji tak ważnej uroczystości zjawiła się oczywiście cała najbliższa rodzina wraz z kwiatami dla naszej ukochanej babci chórzystki 🙂 Całość odbyła się w Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej.

Źródło: www.palac.art.pl

Źródło: www.palac.art.pl

Źródło: www.palac.art.pl

Miesiąc zakończyliśmy Piwnym Kursem Degustacyjnym, który odbył się w Pijalni Piwa w Sosnowcu. O tym co dokładnie się tam działo przeczytacie TUTAJ.

 

 

 

Written by

2 comments / Add your comment below

Dodaj komentarz