Przegląd miesiąca – Lipiec i Sierpień

Nigdy nie sądziłam,że jedno wydarzenie przewróci moje życie do góry nogami. Postawmy sprawę jasno – jest już druga połowa Września a ja dopiero wrzucam podsumowanie wakacji. Matko… No ale cóż, jak to się mówi lepiej późno nić wcale.

Lipiec i Sierpień minęły mi w szaleńczym tempie pod znakiem przygotowań do ślubu i wyjazdów. Lipiec rozpoczęliśmy wyjazdem w góry – na Stożek razem z nasza przyjaciółką Olą. Piękne widoki, szlak prowadzący po magicznych zakątkach Wisły i okolic potraktowaliśmy jako naszą podróż przedślubną.

I na tym cisza i spokój się skończyły 🙂 Kolejne 3 tygodnie miesiąca upłynęły na przygotowaniach do wesela – wyjazdy na sale, dowożenie winietek, organizacja miejsc przy stołach, próby pierwszego tańca itp 🙂 Mimo całego zamieszania muszę jednak stwierdzić, że był to dla mnie bardzo przyjemny czas 🙂 Zwłaszcza, że pogoda dopisała a otoczenie sali wyglądało pięknie 🙂

Przełom lipca i sierpnia przyniósł dwa ciekawe wieczory – mój Panieński oraz kawalerski Piotrka 🙂

I w ten miły sposób wybił długo wyczekiwany przez nas dzień, czyli 11 sierpnia. I tak jakoś się stało, że wyszłam za mąż i jestem w związku z tym niezmiernie szczęśliwa <3

Cały tydzień po weselu spędziliśmy u moich już oficjalnych teściów w ich domu na Jurze. Odpakowywanie prezentów i przeglądanie książek, o które prosiliśmy gości zamiast kwiatów było świetną zabawą. Trzeba przyznać, że nasi goście okazali się bardzo hojni jeśli chodzi o prezenty. I w ten magiczny sposób okazało się, ze potrzebujemy kolejnego regału do naszego mieszkania. Reszta wakacji była już spokojna, wspólne chwile przy kawie, wieczory przy książce i herbacie..

A teraz mamy Wrzesień, który też okazał się mega ciekawym miesiącem.. Ale o tym przeczytacie za kilka tygodni 🙂

Written by

Dodaj komentarz