Przegląd miesiąca

Jakim cudem stało się to, że już jest Czerwiec? Z jednej strony bardzo się cieszę, bo właśnie teraz zaczynają się najcieplejsze i najładniejsze miesiące, ale z drugiej strony mamy już prawie pół roku za pasem. Słońce, kwiaty i piękna pogoda 🙂 A jeśli chodzi o kwiaty i rośliny to Maj jest zdecydowanie miesiącem cudownych bzów 🙂

Mimo to, że czas płynie bardzo szybko a ilość spraw do załatwienia i obowiązków stale się zwiększa znaleźliśmy czas na wspólne spotkanie z rodziną na naszym nowym mieszkaniu. Nie obyło się oczywiście bez dobrego domowego jedzenia 🙂 A jeśli chodzi o mieszkanie to zaprosiłam do niego kilka nowych roślinek, które zdecydowanie ociepliły jego klimat.

Maj minął nam również pod znakiem dobrego jedzenia, przede wszystkim świeżych owoców, deserów i musów owocowych, świeżych warzyw i sałatek.

Końcem miesiąca wybraliśmy się na mały urlop do Szczawnicy i jej okolic, by zwiedzić kilka ciekawych miejsc i atrakcji. O tym co zobaczyliśmy, gdzie się wspinaliśmy i spacerowaliśmy przeczytacie na pewno niebawem na blogu.

Written by

Dodaj komentarz